Clean World Temizlik Firması


Firmamız yaklaşık 4 yıldır sektörde faaliyet göstermekte olan ve çok kısa sürede referansları arasına bir çok kurumsal ve önemli markaları katarak, kendinden emin ve sağlam adımlarla her geçen gün hizmet kalitesini artırarak daha çok kuruma hizmet vermektedir. İnsan sağlığını esas alarak, kaliteli hizmet anlayışını ve iş ahlakını benimseyerek yaşadığımız çevrede sağlıklı ve güvenli ortamlar oluşturmak arzusundadır.

Clean World, Lara Yapı ve Temizlik Hizmetleri çatısı altında faaliyet gösteren sektörde ev kullanıcılarından, ticari ortama; otel, cafe, restaurant, iş yerleri... kısaca oturma grupları ve yer döşemelerinin kullanıldığı her mekanda temizlik ve hijyen sağlamakta olan bir kuruluştur.

Firmamız özellikle koltuk döşemelerinin ve sabit halıların derinlemesine temizlenerek hijyen sağlaması konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Bunun yanında;

  • Ofis ve iş yeri genel temizliği
  • İnşaat sonrası temizlik
  • Ev, otomobil, dış cephe cam temizliği..
  • Boyama ve yapı işlerinizde de çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Misyonumuz


Uzmanlık alanı içerisinde üstlenilmiş işleri, tüm ayrıntıları taahhüt edilen zamanda kusursuz olarak teslim etmektir.

Vizyonumuz


Gerçeklik, dürüstlük ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden, kendinden emin ve güven veren adımlarla ilerleyip hizmet tanımının çıtasını yükseltmektir.

Değerlerimiz


Hizmet verdiğimiz sürece en büyük kazanımın ve sektörde var olabilmenin dürüstlük ve güvenden geçtiğini unutmadan müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bilgi Talep Edin


WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?